Účinky pivní koupele Ostrava


Pivní koupele Ostrava nabízí velmi originální lázeňskou proceduru, která regeneruje celý lidský organismus a zlepšuje obranyschopnost těla. Relaxační koupel v pivu spojenou i s popíjením zlatavého pěnivého moku, si dnes může dopřát téměř kdokoli (nedoporučují se pouze osobám po operaci srdce, při vysokém krevním tlaku či křečových žílách a těhotným ženám), její účinky ocení i ti, kteří se k milovníkům piva zrovna nepočítají.

Pivní lázně Ostrava nejsou jenom koupelí, ale nabízejí i léčivé zábaly, masáže a jsou doplněny nezbytnou pivní pitnou kůrou. Výsledky návštěvy těchto pivních lázní pocítíte  na svém těle jak fyzicky – a to ať se týká nehtů, vlasů, pokožky, tak i psychicky – jedinečná relaxace vás dostane do téměř blaženého stavu.

Blahodárné účinky tohoto horkého moku s obsahem pivovarských kvasnic jsou lékařsky prokázány a dodají vašemu tělu vše potřebné, co v dnešním uspěchaném světě opomíjíme a co nám chybí – tyto kvasnice totiž obsahují velkou škálu důležitých vitamínů skupiny B – B1, B2, B6, B12, B15 a kyselinu pantotenovou, stopových prvků jakými je železo, měď, zinek a mangan, ale také důležité minerální látky – vápník, fosfor, draslík a hořčík. Byť se úbytek těchto látek v těle projevuje více u žen než u mužů, blahodárné účinky pivních lázní ocení jak ženy, tak muži a to ve všech věkových kategoriích.

Pivní koupele Ostrava si můžete pohodlně objednat u agentury na zážitky Esennce.cz