Pivní lázně Ostrava pro dva


Pivní lázně Ostrava si můžete dopřát sami, nebo také ve dvou – mají tam na to speciální dřevěné kádě… A to vše v luxusním soukromí nově zrekonstruovaného středověkého sklepa přímo v zámeckém pivovaru. Pivní lázně Ostrava pro dva je také vhodným dárkem pro novomanžele, partnery oslavující významné výročí, nebo pro radost a společné zážitky s někým blízkým.

Nejprve se ponoříte do teplého (35 – 40C) pěnivého pivního moku vířivé koupele ve velké dřevěné kádi ještě více navozující pocit historie, který zahřeje a prohřeje vaše klouby a svalstvo. Obsažené látky jako jsou pivní kvasnice, sladový extrakt, chmel a pivní balzám, který má hluboké regenerační a relaxační účinky se připravují přímo v prostředí zdejšího zámeckého pivovaru, během koupele vniknou do vašeho těla a napomohou k hloubkové regeneraci. To vše si můžete vychutnávat celou půlhodinku.

Až se nabažíte tohoto přívalu pohody, tak se přemístíte jen krůček vedle kádě, kde vám bude provedena důkladná relaxační masáž dle Vašeho výběru (např. s pomocí lávových kamenů, aromaterapie či medu) a nakonec si dopřejete odpočinek na lůžku v bavlněném zábalu. Účinek celé procedury je podpořen kyslíkovou terapií – zvýšením koncentrace kyslíku ve vzduchu za použití speciálního přístroje, což má za následek další zvýšení tělesné i duševní aktivity.

Léčivé účinky pivní koupele Ostrava, příjemná relaxační hudba, svit svíček a absolutní soukromí Vás nejenom ponoří do hluboké relaxace, ale k dokonalosti Vám také pomůžou doušky čepovaného místního zámeckého piva (světlý zámecký ležák), kterého si můžete dopřát 1,5l na osobu.

Zároveň s tím ale nemusí váš pobyt v těchto pivních lázních končit. Můžete si objednat pravé středověké menu z  jídelního lístku, ale také třeba ulehnout do středověké postele s nebesy a dál se oddávat radovánkám tohoto neobyčejného zážitku. Pivní lázně Ostrava si můžete objednat u agentury na zážitky Esennce.cz.